Адреса:
Ріненська область
Демидівський район
с.Хрінники
тел. Галина 0961374088.

Приватний будинок на березі річки Стир, розміщений на великій озелененій території з чудовим краєвидом. Дуже хороше місце розташування, до річки (місцевий пляж) — 20 метрів, вода чиста, пісчане дно, берег мілкий та зручний для відпочинку з дітьми, до головної дороги 100 метрів.

В будинку 4-ох місні  кімнати люкс та 3-ох місні кімнати. В будинку є кухня, яка обладнана всім необхідним для самостійного харчування (посуд, холодильник, мікрохвильова піч, електрочайник, електроплита). Організовано приміщення для особистої гігієни (душ, туалет, гаряча та холодна вода цілодобово). Любителі шашлика мають можливість відпочити в бесідках та користуватись мангалом, шампура та сітка для барбекю. Неподалік будинку продуктові магазини, кафе, місце для паркування транспорту, є всі зручності для відпочинку сімей із дітьми.

Гарне місце для риболовлі, активного відпочинку вдень та ввечері, адже на узбережжі річки проводяться тематичні вечірки та дискотеки, які дозволяють зануритися в особливу атмосферу, втілити в життя певний образ і потанцювати під оригінальну музику.

Вартість: 4-ох місної  кімнати люкс 400грн.
3-ох місної кімнати 240грн.